Skup Elektrozłomu

Regulamin

Regulamin
I. Informacje ogólne
1. Właścicielem skupu internetowego e-SKUP.pl jest firma Ecosukces Robert Zajkowski, 16-070 Choroszcz, ul. Świerkowa 2, NIP 966-063-86-01, Regon 050821152 zarejestrowana w Urzędzie Miejskim w Choroszczy pod nr 1626.
2. Adres do korespondencji i do wysyłek:

ECOSUKCES,
ul. Wyszyńskiego 2/1 lok. 013,
15-888 Białystok

3. Korzystanie ze skupu e-SKUP.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu, warunków polityki prywatności, oraz warunków wysyłek i zwrotów umieszczonych na stronie skup.ecosukces.pl.
4. Sklep działa przez 24h / 7 dni w tygodniu. Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 9-17; w soboty w godz. 10-14.
5. Rejestracja na sklepie skup.ecosukces.pl jest bezpłatna i dobrowolna. Zarejestrowanie Użytkownika następuje automatycznie po zapoznaniu się przez Użytkownika z niniejszym regulaminem, jego akceptacj± i wypełnieniem formularza rejestracyjnego. Użytkownik potwierdza autentyczność i zgodność ze stanem faktycznym danych zawartych przy rejestracji oraz potwierdza, że jest jedynym i prawowitym właścicielem przesyłanego towaru i nie jest on przedmiotem zastawu oraz nie pochodzi z przestępstwa. Nie weryfikujemy danych identyfikacyjnych użytkownika zawartych w formularzu rejestracyjnym.

II. Zamówienia

1. Zlecenia sprzedaży można składać poprzez sklep internetowy, a także pocztą elektroniczną.
2. Sprzedający zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zgłoszenia.
3. Zlecenia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 7 dni nie będą realizowane.
4. Nieprawidłowo wypełnione formularze zlecenia skupu nie będą rozpatrywane. Kupujący zostanie poinformowany o tym. Należy wtedy złożyć zamówienie raz jeszcze, albo uzupełnić brakujące dane np. drogą mailową.
5. Firma Ecosukces zastrzega sobie prawo ograniczenia lub odmowy realizacji zlecenia bez podania przyczyn. Dokładamy wszelkich starań aby informacje na stronie były aktualne i właściwie umieszczone zastrzegamy jednak sobie prawo do błędów na stronie. Jeżeli takowe Państwo znajdą prosimy o kontakt mailowy.
6. Osoba składająca zlecenie w skupie e-SKUP.pl zobowiązuje się do spakowania paczki oraz wysłania pod adres wskazany w wiadomości wysłanej na e-mail zamawiającego. Kosztem wysyłki źle zaadresowanej lub z towarem nie zgodnym z umową obciążany jest wysyłający.
7. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, usług firma Ecosukces niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony skup nie będzie realizowane.
8. Produkty i ceny podane na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa i mogą zostać zmienione lub wycofane w każdej chwili bez uprzedzenia.
9. Podane na stronie sklepu ceny wyrażone są w polskich złotych.
10. Ceny skupu obowiązują tylko przy skupie w sklepie internetowym e-SKUP.pl.
11. Firma Ecosukces zobowiązuje się do weryfikacji (sprawdzenia) nadesłanych paczek w terminie trzech dni roboczych od daty dostarczenia przesyłki do siedziby firmy, oraz do wypłaty należności za przesłany towar w ciągu dwóch dni roboczych od czasu sprawdzenia. W/w terminy mogą ulec wydłużeniu w sytuacjach niezależnych od nas (wypadki losowe, okres świąteczny, urlopy itp.) o czym klient zostanie poinformowany drogą mailową lub telefonicznie.
12. Nie bierzemy odpowiedzialności finansowej za szkody powstałe podczas transportu, w wyniku złego spakowania towaru lub w przypadku zaginięcia paczki. Nie mamy również wpływu na skrócenie lub wydłużenie terminu dostawy przesyłki.

III. Płatności i wysyłki

1. Sprzedawane towary dostarczane są do firmy ECOSUKCES za pośrednictwem kuriera DPD lub inny dogodny dla Sprzedajacego sposób np. Poczta Polska. Wysyłane towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień. Koszty dostawy ponosi zamawiający, chyba że wartość przesyłki w przeliczeniu na jedną paczkę przekracza 300zł netto.
2. Zapłatę za towar można otrzymać w następujący sposób: - wpłata na konto (należy podać nr konta bankowego w formularzu lub mailem) - gotówka przy osobistym dostarczeniu po wcześniejszym kontakcie

Wysyłki za pobraniem NIE BĘDĄ ODBIERANE!

3. Realizujemy transakcje jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, chyba że zostanie to ustalone indywidualnie.

IV. Polityka prywatności

1. Składając zlecenie skupu, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zlecenia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
2. Dane osobowe umieszczone w bazie danych skupu e-SKUP.pl są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
3. Znaki towarowe. Wszystkie nazwy firm i produktów oraz ich loga są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.
4. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki wynikłe z ujawnienia hasła do konta osobom trzecim, niezależnie od przyczyny ujawnienia.
5. Niniejszy regulamin może ulec zmianie. Treść regulaminu po zmianach zostanie opublikowana w formie elektronicznej w serwisie .pl w zakładce „regulamin”. Jeżeli w terminie 14 dni od zaistnienia zmian w regulaminie użytkownik nie złoży oświadczenia o wypowiedzeniu umowy, uważa się, że zmiany zostały przez użytkownika przyjęte.
6. Informacje znajdujące się na stronach serwisu e-SKUP.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Kontynuuj
kategorie
Szybkie szukanie
 
Uzyj slow kluczowych by odnalezc dany produkt.
Szukanie zaawansowane
Koszyk pusty
Waluty